Wnętrza - meble na wymiar

2MSTYL jest pracownią stolarską zlokalizowaną pod Warszawą. Od dłuższego czasu specjalizujemy się w tworzeniu mebli na wymiar do wnętrz mieszkalnych. Wspólnie z naszymi klientami i architektami realizujemy konfiguracje, które doskonale wpisują się w styl aranżacyjny danej przestrzeni. Dbamy o to, aby połączyć wyjątkowe aspekty estetyczne wraz z wysoką funkcjonalnością i materiałami o bardzo dobrej jakości. Wsłuchujemy się w potrzeby, gust i upodobania klientów, ponieważ wiemy, że tylko wtedy jesteśmy w stanie wykreować przestrzeń marzeń.

W ramach kompleksowej realizacji, oprócz mebli kuchennych na wymiar, wykonujemy również szafy, garderoby, zabudowy RTV, pralnie, zabudowy meblowe łazienek czy panele ścienne. Najbardziej wymagającym klientom, którzy zaufają naszym kompetencjom i doświadczeniu, oferujemy realizację całości stolarki meblowej wraz z drzwiami wewnętrznymi. Dzięki temu możemy wziąć pełną odpowiedzialność za efekt finalny, pokazać swój profesjonalizm, dbałość o detale i wizjonerstwo.

Dlaczego warto zdecydować się na meble na wymiar?

Jeżeli zależy Ci na stworzeniu przestrzeni, która będzie w pełni dopasowana do Twoich potrzeb, nie ma lepszego rozwiązania, niż meble na wymiar. To właśnie dzięki temu doskonale zagospodarujesz miejsca, w których znajdują się skosy. Poza tym wprowadzając do mieszkania szafy na całą ścianę, unikniesz konieczności sprzątania trudno dostępnych okolic. Dodatkowo, jeśli masz specyficzne wymagania dotyczące wielkości szaf, półek, miejsca na drążki na ubrania, stworzymy rozwiązania, które będą szyte na miarę!

Zaufaj profesjonalistom!

Wypracowanie dobrej relacji z klientem to dla nas bardzo ważna kwestia, jeszcze przed rozpoczęciem projektu mebli na wymiar. Dzięki temu, że posiadamy swój salon, a także biuro projektowe, możemy w spokoju i pełnym skupieniu porozmawiać o oczekiwaniach i potrzebach związanych z wyposażeniem. Z nami nie trzeba martwić się o to, czy kolorystyka lub materiały będą dopasowane do reszty aranżacji. Mamy szeroką paletę odcieni, a także dużo próbek, dzięki czemu jesteśmy pewni, że razem doskonale dopełnimy przestrzeń w Twoim mieszkaniu. Zapraszamy na spotkanie!

  • szafy na wymiar
  • garderoby
  • zabudowy RTV
  • meble łazienkowe
  • panele ścienne
  • drzwi wewnętrzne

Galeria

Zdjęcia przedstawiają przykladowe realizacje.
ikona Umów się na spotkanie