O FIRMIE

Strona główna ikona O FIRMIE

Meble kuchenne na wymiar Warszawa Piaseczno

  • 100

    Rodzajów drewna z całego świata
  • 2500

    kolorów
  • 350

    dekorów płyt i laminatów 

       

 

 

 

 

    Meble na wymiar, meble personalizowane, tworzone zgodnie z gustami i upodobaniami naszych klientów to przestrzeń, w której się spełniamy zawodowo. Zabudowy meblowe na wymiar tworzymy już od wielu lat. Działamy w spokoju, porozumieniu wewnątrz firmy, dobrym kontakcie z klientem. Osoby, które z nami współpracowały mówią, że to widzą, odczuwają. Wpływa to na klimat naszej pracy, dobrze się w niej czujemy. Pracujemy z rozsądkiem od poniedziałku do piątku, salon  w godzinach 9-17, stolarnia w godzinach 7-16. ;)

 

 

 

 

    Do JAKOŚCI przywiązujemy szczególną uwagę. Pod jej kątem został stworzony zespół 2MSTYL. Ona określa nasz kierunek rozwoju. Posiadamy własną nowoczesną stolarnię. Wszystkie elementy naszych mebli są profesjonalnie cięte, obwiercane i lakierowane z użyciem najlepszych maszyn i oprzyrządowania. Na jakość stawiamy również przy obsłudze naszych klientów. Posiadamy własny salon i biuro projektowe. Nie robimy wycen u klienta "na kolanie". Mamy komfortowe warunki do spotkania, rozmowy, wypicia wspólnej kawy i omówienia Państwa mebli. W naszym salonie posiadamy bardzo bogaty wachlarz materiałów. Oprócz szeregu rodzajów drewna, farb, laminatów posiadamy wiele materiałów ze szkła, metalu i kamienia.  Jeśli zachodzi taka potrzeba poszukujemy nowych materiałów i wykonujemy próbki. 

   

 

 

 

 

 

 

 

    Pracujemy z zamiłowania do stolarki. Tradycje stolarskie w rodzinie właścicieli sięgają lat 50 tych. Dziadek właściciela firmy Łukasza Matulki Zygmunt, posiadał mały warsztat stolarski na Warszawskich Jelonkach, dziś dzielnica Bemowo. Od początku lat dziewięćdziesiątych  (1993r.) rodzina Matulka swoją działalność prowadzi w podwarszawskim Piasecznie na ul. Dworcowej 26. W 2008 roku firma przyjęła nazwę 2MSTYL i do dziś mieści się tu salon firmy.

            W naszej pracy staramy się dobrze oszacować wartość naszych mebli. Chcemy przyjąć optymalną relację jakości do ceny. Nie posiadamy salonów w atrakcyjnych lokalizacjach centr handlowych. Od niedawna posiadamy nowoczesny zakład pod Piasecznem, w którym wykonujemy wszystkie operacje potrzebne do wykonania mebli. Właśnie dlatego jesteśmy tak atrakcyjni cenowo.

           

Umów się na spotkanie

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.

+48 22 535 36 56
+48 604 094 034

Skorzystaj również z formularza kontaktowego TUTAJ
Nasi partnerzy
linia pionowa
Beko
linia pionowa
Blum
linia pionowa
Franke
linia pionowa
Samsung
linia pionowa
Elica
linia pionowa
Peka
linia pionowa
Zobakl
linia pionowa
Egger